Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Zamów teraz!

Rewolucyjny system zamawiania stron internetowych już dostępny!

Wyszukiwarka domen

Znajdź swoją domenę już teraz!

DOMENA .PL za 9,90 zł !

Jak zamówić stronę?

Zobacz, jak proste i przyjemne może być składanie zamówienia na firmową stronę internetową!

1

Kup online!

Zamów stronę firmową lub sklep. Prosto i bezpiecznie – klikasz i masz!

2

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach

Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do formularza z kilkoma pytaniami, dzięki którym łatwiej będzie nam wpasować się w Twój gust.

4

Czas na peany lub krytykę

Instalujemy ów cud miód, chwilę wcześniej stworzony i czekamy na Ciebie. Dostaniesz link, pooglądasz, pochwalisz jedno, skrytykujesz drugie, a my naniesiemy wszystkie zmiany.

3

Uprawiamy magię!

Teraz pora na nas! #DoKlawiaturMarsz tworzymy, modzimy, kilka razy się pokłócimy (ze sobą, nie z Tobą 🙂 ), uprawiamy burzę mózgów i powstaje ona! Pierwsza koncepcja Twojej strony!

5

Go ON-LINE

Czas na akcept! Twoja strona już jest super, żona/mąż zaakceptowali wszystko 😉 Instalujemy stronę na Twoim lub naszym serwerze, a Ty cieszysz się z udanej i owocnej współpracy!

#makeIT bigger

Nasza oferta

Tworzymy strony internetowe skrojone na miarę potrzeb Twoich i Twojej Firmy. Wykonujemy różne rodzaje stron internetowych – od podstawowych stron one page po rozbudowane serwisy internetowe. Specjalizujemy się w stronach opartych o CMS WordPress, jednakże na potrzeby Klientów wykonujemy także strony oparte na innych silnikach. Stronę możemy wyposażyć w szereg różnych funkcjonalności np.: formularz kontaktowy, newsletter, system rezerwacji, mapa interaktywna i wiele innych – w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta

Obok sprzedaży stacjonarnej, sklep internetowy to bardzo dobre narzędzie, które umożliwia dotarcie z produktami do szerszej grupy odbiorców. To także narzędzie, które może pomóc uniezależnić sprzedaż internetową od marketplaces fundujących regularne podwyżki prowizji. Dlatego oferujemy usługi związane z tworzeniem sklepów internetowych. Wykonujemy sklepy internetowe oparte na silnikach tj. Woocomerce, Prestashop i Magento. Świadczymy usługi związane z pełną personalizacją sklepu zgodnie z oczekiwaniami Klienta, wykonujemy import produktów z aukcji do sklepu internetowego, podpięcie metod dostawy i płatności online, integracja Baselinker, oraz wiele innych.

Doskonale wiemy, że ma być estetycznie, ale przede wszystkim szybko i sprawnie. Dlatego zajmujemy się optymalizacją stron i sklepów internetowych. Wykonujemy między innymi następujące prace: optymalizacja dostarczania treści, optymalizacja ładowania skryptów, optymalizacja obrazów i grafik, konfiguracja CDN (np. Cloudflare). Jeżeli interesuje Cię poprawa wyniku PageSpeed to pomożemy

Oferujemy swoje usługi w zakresie administracji i zarządzania stronami już istniejącymi. Oferujemy m.in. usługi takie jak: dodanie nowych podstron, aktualizacja danych i treści na stronie, migracje stron, dodanie atrybutów do produktu, instalacja i aktualizacja wtyczek, aktualizacja WordPress, integracja strony z Google Analitics, integracja strony z Google Search Console, integracja strony z  Google Merchant Center, integracja strony z Google Maps Api, a także naprawa stron, które „się rozjechały”.

Posiadasz stronę CMS WordPress? Gratulujemy! 🙂 Ale też świetnie wiemy, że nie każdy potrafi samodzielnie nią zarządzać czy wprowadzać niewielkie zmiany. Zakupując u nas szkolenie nie kupujesz kursu. Kupujesz czas webdevelopera, który krok po kroku pokaże Ci jak aktualizować Twoją stronę, jak wprowadzać zmiany, instalować nowe wtyczki, dbać o bezpieczeństwo.

Strona internetowa dla firmy

Ładne na zewnątrz – perfekcyjne w środku. Strona internetowa drogą do sukcesu!

Optymalizacja stron

Optymalizujemy treści, ładowanie skryptów… Generalnie wykręcamy dobre czasy na PageSpeedzie!

Projektowanie graficzne

Nie jest ważne czy potrzebujesz grafiki na potrzeby social, web, czy print – dla Ciebie zaprojektujemy wszystko!

Tips & Tricks

Czyli dowiedz się więcej i zrób to samodzielnie! Dzielimy się z Tobą wiedzą! Dlaczego? Bo możemy!

Współpraca

Jesteś twórcą? Projektujesz strony? Chcesz "wrzucić" swój projekt do naszego sklepu?